Hizmetlerimiz

Sizin için varız...

Bedelsiz Destek

Paketlerimizi satın aldığınızda ilk yıl İlk ödeme bedelini, daha sonraki yıl sabit olarak hosting ve alan adı bedeli ödenecektir.

İçerik Yönetim Sistemi

Türkçe yönetim paneli sayesinde dilediğiniz kadar sayfa ve resim ekleyebilir cep telefonundan bile sitenizi güncelleyebilirsiniz.

Önce Test Edin

Örnek demo haline getirdiğimiz web sitelerini dilediğiniz zaman sunucularımız üzerinde görebilir ve bizi yönlendirebilirsiniz.
Image

ÇAĞI YAKALAYIN

Firmanızı dijital ortama taşıyın Web tasarım hizmetleri verirken firmanızın kurumsal kimliğini baştan oluşturarak markanıza özel web tasarım oluşturuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz.Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.

Servisimizde standardizasyon ve şablon mantığı yoktur. Hayalinizdeki tasarımı tarif edin biz yapalım!

Gurur Tablomuz

Beğenen Müşteri
Hızlı Teslim
Duyarlı Tasarım
7/24 Destek

HAYAL EDİN

Gelin mevcut web sitenizi yukarıdaki tüm sorunlarınıza en uygun fiyatlar ile, profesyonel bir ekip aracılığı ile yenileyelim!  Tüm telefon ve ekranlara uyumlu, mükemmel tasarımlı, Google arama motorlarında çok daha hızlı indexlenen, markanızı taşıyabilecek ve müşterilerinize dilediğiniz bilgiyi aktarabileceğiniz, ürünlerinizi tanıtabileceğiniz mükemmel bir çalışma yapalım.

Bunun yanı sıra oluşturduğumuz web kimliğinizide sosyal ağlardaki hesaplarınızı kaliteli bir alt yapıyla oluşturuyoruz...
Image

01

Şablonunu Seç

Tasarlamış olduğumuz şablonlardan birini seçerek web sitenizin tasarımı için ilk adımı atmış olursunuz.

02

Metaryalleri Gönder

Sitenizi oluşturacak görsel resimler ile logo, iletişim bilgileri ve makale içeriklerini tarafımıza gönderirsiniz

03

Ödemeni Yap

Ön ödeme olarak alan adı, ssl ve hosting masrafları alınır. Site tasarım ücreti iş bitimi öndenir.
Image

İLK HAZIRLAMA DESTEĞİ

Sitesaray herkese sitesini hazır teslim etmeyi amaçlayan "ilk hazırlama desteği" vermektedir Sitenizi hazır teslim alarak bundan sonraki güncellemeleri ve değişiklikleri yapmak için ek bir ücret ödemezsiniz. Sayfalarınızı mutlaka kendiniz yapmak zorunda değilsiniz. Biz ilk tasarımı ve sayfa düzenlerini belirleriz. Size uygulamalı olarak sayfalarınızda nasıl değişiklik yapacağınızı anlatırız.Böylelikle herkes kendi sitesini kendi yapabilir.

Tasarımlarımızdan herhangi birini beğenip “benim sitem bu olsun” demeniz yeterlidir. Geriye kalan tüm işlemler tarafımızdan yapılır.

Adres ve Telefonlar

Webmaster  : Murat APAYDIN
Adres  : 68100 Aksaray / Türkiye
Telefon  :  
Email : sitesaray@hotmail.com
 

 

NAME SERVER

ns1.sitesaray.com
ns2.sitesaray.com

Facebook Sayfamız

Twitter Sayfamız