Sitesaray.com Aksaray Web Tasarımı - Sitenizi Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Giriş Kayıt

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
Salı, 12 Temmuz 2016 09:14

Sitenizi Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Web tasarım, çoğu zaman konuya dair bilgisi olmayan kişilere korkutucu görünen bir tanım. Kodlamalar, grafikler, tüm bunların düzenlenmesi ve en sonunda da ortaya göze hoş görünen, kaliteli bir yapımın ortaya çıkartılması fikri, her ne kadar sonuç olarak başarılı addedilse de, bu yolun sonuna ulaşılıncaya kadar talep eden kişinin belli başlı çekincelerinin de ortaya çıkmasına sebep olur.

Web tasarım, çoğu zaman konuya dair bilgisi olmayan kişilere korkutucu görünen bir tanım. Kodlamalar, grafikler, tüm bunların düzenlenmesi ve en sonunda da ortaya göze hoş görünen, kaliteli bir yapımın ortaya çıkartılması fikri, her ne kadar sonuç olarak başarılı addedilse de, bu yolun sonuna ulaşılıncaya kadar talep eden kişinin belli başlı çekincelerinin de ortaya çıkmasına sebep olur. Oysa ki bazı ana sorunlar ortadan kaldırılırsa bu sürecin zor ve korkutucu bir halde olması bir yana, keyif veren bir yapıya bürünmesi hiç de zor değil. Yeter ki biz doğru seçimleri yapalım ve bu süreç içerisinde de ne istediğimizi bilelim. Peki siteniz için web tasarımı yaptırırken nelere dikkat etmeli, hangi adımları daha dikkatli bir şekilde atmalısınız? Buna dair birkaç ufak öneride bulunmak istiyoruz. Öncelikle profesyonel firmalarla çalışmak ve bu konuda ısrarcı olmak, yapabileceğiniz en karlı iştir diyebiliriz. Bireylerin ya da referansı olmayan, alanına yeni giriş yapmış amatör şirketlerin bu işe el atması, en sonunda fiyaskoyla sonuçlanabilir ve hem enerjinizin, hem de paranızın boşa gittiği hissiyatı sizi olumsuz bir şekilde etkileyebilir. Bunun haricinde, web tasarım işlerini yapan firmalarla görüşürken isteklerinizi açık ve net bir şekilde belirtmeniz, buna bağlı olarak fiyat teklifleri almanız da önemlidir. Aynı zamanda talepleriniz doğrultusunda yapılacak bir web tasarım işleminin ortalama ne kadar vakit alacağını bilmek, bu işe bel bağlamış kişiler olarak en doğal hakkınızdır. Yazımızın bir bölümünde referanstan bahsetmiştik. Bunu tekrarlayalım: referans her şeydir. Mutlu ve olumlu sonuç almış müşterilerin, gerçekten sağlam referansların ve kurumsal kimliğin bulunduğu yerlerle çalışmak, sizleri çok daha huzurlu hissettirecek, ayrıca yapılan işin kalitesini ve ciddiyetini de önemli ölçüde etkileyecektir.

 

Aksaray web sitesi yapan Aksaray da web tasarımı Aksarayda web tasarımcısı Aksaray web tasarım Sitesi Aksaray webmasterları Aksaray Host Aksaray Hosting aksaray seo web Aksaray Web AKSARAY Web Hosting Aksaray Web Sitesi Aksaray web site tasarımı Aksaray Web Tasarım aksaray web tasarımcı Aksaray Web Tasarım firmaları Aksaray Yazılım Alan Adı SEO Hizmetleri Webtasarım web tasarım aksaray Aksaray Joomla < Kurulumu AKSARAY WEB TASARIMCI AKSARAY WEB TASARİMCİ AKSARAY WEB SİTESİ YAPAN AKSARAY WEB SITESI YAPAN

Okunma 2423 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 06 Şubat 2019 14:18

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Hedefimiz kullanıcı dostu, teknik olarak gelişmiş , görselliği ile heyacan verici şık tasarımlı siteler tasarlamak ve geliştirmektir. Sizin için düşünür, Size özel çözümler üretiriz ... Tasarımlarımızdan, yazılımlarımıza herşey size özeldir.

Name Server

ns1.sitesaray.com
ns2.sitesaray.com

Adres ve Telefonlar

Webmaster:

Murat Apaydın

Adress :

68100 Aksaray / Türkiye

Telefon :

0 (505) 110 02 90