Sıkça Sorulan Sorular

...

Sıkca Sorulan Sorular

Burda Kimler için hazır siteler var ?Domainim var, yenisini almalımıyım?Domain nedir ? Alan adı nedir ? Ücreti nedir ?Sitemi Ne zaman Teslim Alırım

Öncelikli olarak Kişisel yani Şiir, Ekart, Ressam, Yazar veya Ailesi ve kendisine özel site yaptırmak isteyenler için tasarlanmış grafik tasarımlı özel dizaynlar, ayrıca Hastane , Okullar ve Esnaflar için hazırlanmış hazır siteler mevcut.

Hayır, Mevcut domaininizin DNS ayarlarını , hosting hizmeti aldıgınız firmanın DNS (Domain Name Server) lerine yönlendirme yapmanız yeterli. Hosting hizmetini sitesaray.com aracılığı ile almışsanız , yönlendirmeniz gereken DNS leri site yönetimi ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. DNS yönlendirme ile ilgili olarak , domain hizmeti aldıgınız firmadan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bazı firmalar bu işlem için ek ücret talep edebilmektedir. ".[/accordion_item][accordion_item title='Önceden kullandığım bir sitem var,ne yapmalıyım ?'] Önceden kullandığınız bir siteniz var ve sitesaray.com dan beğendiğiniz bir site ile değiştirmek istiyorsanız, iki seçeneğiniz var. Her iki seçenek için de domaininiz (alan adınız ) değiştirmeden kullanabilirsiniz.

1. Mevcut sitenizin hosting hizmetinden faydalanmaya devam edebilirsiniz.Bu durumda hosting paketinizin yeni siteniz için gerekli bazı hizmetleri kapsıyor olması gerekir.

2.Uygun yeni bir hosting hizmeti satın alırsınız

En kısa tabirle web adreslerine “Domain” denilir.Türkçe terminolojide “Alan adı” olarak ifade edilir.
www.sitesaray.com“,”www.ikimizinsitesi.net“,”www.google.com.tr” gibi web sitesi adreslerine domain denilir.

Sizinde domaininiz var ise domain hizmeti için extra bir ücret ödemenize gerek yoktur.
Eğer domaininiz yok ise aşağıdaki seçeneklerden size uygun olanını tercih edebilirsiniz;

  • Seçenek 1: Bir domain firmasından domain tescili yaptırabilirsiniz , domain firmalarında bu hizmetinin yıllık ücreti 10$ - 15$ civarındadır. Aldıgınız domain in DNS (Domain Name Server) ayarlarını , hosting hizmeti aldıgınız firmanın DNS lerine yönlendirmeniz gerekmektedir. Hosting hizmetini sitesaray.com aracılığı ile almışsanız , yönlendirmeniz gereken DNS leri site yönetimi ile irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.
  • Seçenek 2: Bu hizmetin alımı ve takibi konusunda bizden hizmet alabilirsiniz. Sizin yerinize anlaşmalı oldugumuz domain firmasından “daha önce alınmamış” bir domain tescili yaparız.Bu hizmetin bizdeki ücreti 15 YTL dir.Bu seçenek için "tüm ayarlamalar tarafımızdan ücretsiz olarak yapılır".

Site logosu, renk skalasının belirlenmesi, materyallerin temini ve son donelerin toplam 50 imaja kadar (logo, imajlar ve diğer materyaller dahil) gönderimi yapıldıktan sonra 3 ila 7 gün arasında tamamlanır. 
Standart pakette, klasik paket kriterleri dahilinde, konsept yaratımı, tasarımın analizi ve sunumu 5 gün, uyarlanması 3 gün, yazılımın ve içeriğin konuşlandırılması ve test aşaması olmak üzerek 7 gün toplamda 15 ila 20 gün arasında, mutabakat dahilinde ise sürenin uzaması mümkündür.  Site teslimi öncesinde, ..... .com adresinde size web siteninizin yayına başlamadan önce son hali sunulur ve onayınızı sözleşmeden belirlenen e-posta adresi üzerinden tarafımıza ulaştırılır. Sonrasında yayına açılan web siteniz global ağda yayınlanmaya başlar.

Kurumsal

Fusce aliquam nec massa non consquat. Aenean dui neque, varius id viverra itae, semper sed liquam viverra.onec consquat pulvinar urna a pulvinar etiam

Adres ve Telefonlar

Adres:
Aksaray / Türkiye
Tel:
(505) 11 00 290
Website:
www.sitesaray.com
Email:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

E-Bülten

I agree with the Hüküm ve Koşullar